بیانیه‌ی انتشارات خط مقدم در پی هنجارشکنی مجموعه‌ی طاقچه

باسمه تعالی
سلام بر اباعبدالله و یاران شهیدش
انتشارات خط مقدم از اولین روز شروع به فعالیت، رسالت خود را بر گسترش فرهنگ مقاومت و پرداخت به موضوع شهدا، به‌ویژه شهدای مدافع حرم بنا نهاده است. اگر در وصیت‌نامه‌ی شهدا جستجو کنیم، توصیه به پیروی از ولی فقیه و توصیه به حجاب دو عنصر جدا نشدنی از این دست‌نوشته‌ها هستند.
فرایند تولید، انتشار و توزیع کتاب به‌عنوان یک محصول فرهنگی مستلزم‌ رعایت آدابی است که اگر نباشد، ضد فرهنگ و هنجارشکن است. از سوژه و نویسنده تا مرکز پخش و فروشگاه و خواننده همگی باید مؤدب و متناسب با فرهنگ باشند و عمل به خلاف این آداب موجب هتک حرمت و آسیب معنوی به آثار فرهنگی است.
آنچه این‌روزها تحت عنوان هنجارشکنی در موضوع حجاب در مجموعه طاقچه که یکی از مراکز توزیع کتاب الکترونیکی است، رخ داده است مجموعه انتشارات خط مقدم را بر آن داشته‌ است که پایان هرگونه همکاری خود با طاقچه را اعلام نموده و بدین وسیله اعتراض خود نسبت به این هنجارشکنی در بستر رسمی جمهوری اسلامی ایران را اعلام نماید.

والسلام علی من التبع الهدی
انتشارات خط‌مقدم
هشتم محرم ۱۴۰۲ ه.ش

اشتراک گذاری:

3 دیدگاه برای “بیانیه‌ی انتشارات خط مقدم در پی هنجارشکنی مجموعه‌ی طاقچه”

  1. سلام و ادب از این که با مجموعه هنجارشکن طاقچه قطع همکاری کردید در راستای حمایت از قوانین اسلامی از شما متشکریم. ان شاءالله بیش از پیش کسب و کار شما برکت خواهد گرفت به عنایت حضرت اباعبدالله علیه السلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *