«سیمای سلیمانی» به چاپ سی و یکم رسید

کتاب سیمای سلیمانی خاطراتی از زندگی سردار حاج‌قاسم سلیمانی به قلم حجت الاسلام علی شیرازی است که سال 1400 برای اولین بار منتشر شد، این کتاب با اقبال مخاطبان روبه‌رو بوده و اکنون به چاپ سی‌ام رسیده است.

کتاب سیمای سلیمانی حاصل گردآوری خاطرات سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است که از منظر همرزمان، فرماندهان، سیاسیون و… روایت و توسط انتشارات خط مقدم منتشر شده است. در کتاب سیمای سلیمانی؛ خواننده، در هفت فصل، با ناگفته‌هایی از خاطرات سران کشور، مسئولین سیاسی، فرماندهان و نزدیکان شهید سلیمانی همراه خواهد شد.

بخشی از متن کتاب:

«چند روزی بیمارستان ماندم. بعد از آن، خانواده‌ام آمدند و مرا بردند. چند ماه در خانه بودم. کارم خوابیدن بود. تنها جایی که می‌توانستم ببینم، سقف اتاق بود. حتی عدد نقطه‌های سیاه روی سقف را حفظ شده بودم! اوایل فروردین، زنگ خانه را زدند. همسرم رفت و در را باز کرد. صدای آشنایی به گوشم به گوشم خورد؛ اما نتوانستم بشناسم، چند دقیقه‌ی بعد آمد توی اتاق. درست می‌دیدم؛ قاسم سلیمانی به دیدنم آمده بود. با دست‌های گرمش، مرا به آغوش کشید و  چند بار بوسید. با آن همه مشغله، بالای سرم نشست، و چند ساعت با هم گپ زدیم. بعد از آن به همسرم گفت: تصمیم گرفته‌ام اول هر سال بیایم و به ناصر خدمت کنم. همسرم قبول نمی‌کرد اما وقتی اصرار حاج قاسم را دید، قبول کرد.»

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *