مراسم رونمایی از کتاب «سرباز قاسم سلیمانی» برگزار شد

آئین رونمایی از کتاب «سرباز، قاسم سلیمانی» که به همت انتشارات خط مقدم به چاپ رسیده است، سه‌شنبه ۱۷ مرداد در سالن سوره حوزه هنری با حضور حجت‌الاسلام محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی ارتش جمهوری اسلامی، حجت‌الاسلام سیدضیاءالدین آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سردار محمد شیرازی رئیس دفتر نظامی رهبر انقلاب اسلامی و جمعی از اهالی کتاب و ادبیات برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین شیرازی جانشین عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به بیان خاطره هایی از شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخته و در مورد کنگره شهدای مدافع حرم به طرح بحث پرداختند.

جناب آقای مصطفی رحیمی نویسنده کتاب سرباز قاسم سلیمانی نیز ضمن تشریح محتوای کتاب، در مورد شخصیت حاج قاسم سلیمانی نکات مهمی بیان کردند. ایشان سیر زندگی سردار شهید قاسم سلیمانی را از کودکی تا بزرگسالی بصورت گزینش شده ارائه کردند که بزودی منتشر خواهد شد.

این مجلس با شعرخوانی حجت الاسلام مودب و پخش تیزر مربوط به کتاب همراه بود.

حسن ختام این مجلس نیز با حضور و سخنرانی سردار محمد شیرازی رئیس دفتر نظامی رهبر معظم انقلاب بود که ایشان نیز ضمن بیان اهمیت کتاب، به تبیین اهمیت تولیدات هنری در زمینه های مختلف برای رساندن صدای شهدا به جوانان پرداختند.

مشروح سخنرانی ها بزودی منتشر خواهد شد.

پایان/

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *