انتظار « همیشه منتظر» به پایان می‌رسد

کتاب «همیشه منتظر؛ خاطرات فاطمه وثوقی‌نیا، همسر شهید مدافع حرم سردار حاج محسن قاجاریان» نوشته «مریم عرفانیان» از سوی انتشارات «خط مقدم» به زودی منتشر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انتشارات خط مقدم، کتاب «همیشه منتظر؛ خاطرات فاطمه وثوقی‌نیا، همسر شهید مدافع حرم سردار حاج محسن قاجاریان» نوشته «مریم عرفانیان» از سوی انتشارات «خط مقدم» به زودی منتشر می‌شود.

بر اساس این گزارش، کتاب «همیشه منتظر» به زندگی سردار سرتیپ پاسدار، شهید مدافع حرم محسن قاجاریان پرداخته است‌.

عرفانیان درباره این کتاب می‌گوید: همیشه منتظر، تلخ و شیرین‌هایِ زندگیِ ‌ِ بزرگ مردی است که ره عشق را در دفاع از حریم اهل‌بیت (علیهماالسلام) طی کرد.

وی در ادامه درباره ویژگی‌های کتاب و نام آن می‌افزاید: از ویژگی‌های کتاب می‌توان به نوع نگارش و خاطراتی ناب اشاره کرد که تا کنون در هیچ جا بیان نشده است. از آنجا که اسم کتاب مفهومی عمیق را در بر دارد، مخاطب با اتمام سطرهای پایانیِ کتاب، به رازِ این اسم پی می‌برد.

مریم عرفانیان، متولد 1359 در شهر مقدس مشهد است. وی تحصیلات خود را در رشته روزنامه‌نگاری به پایان رسانیده است؛ نخستین کتاب او به نام «پاییز آن سال‌ها»، مجموعه داستان کوتاه با موضوع دفاع مقدس است.

وی بیش از 55 کتاب در کارنامه کاری خود دارد،‌ آثاری همچون«گرم‌ترین شب زمستانی»، «طائر قدسی»، «به وقت اردیبهشت»، «راهی برای رفتن»، «تا ابد با تو می‌مانم» و ….

عرفانیان  در زمینه فیلم‌نامه‌نویسی هم فعال است.

کسب مقام برتر استانی در مسابقه داستانی بسیج هنرمندان در سال ۹۰ و ۹۱؛ کسب رتبه اول کشوری (بخش خاطره‌نویسی دفاع مقدس) در ششمین جشنواره داستانِ کوتاه پایداری سال ۱۳۹۵؛ کسب مقام برتر کشوری در اولین جشنواره کتاب کودک و نوجوان رضوی (شهرکرد) برای جشنواره بین‌المللی امام رضا (علیه‌السلام)؛ کسب مقام برگزیده کشوریِ سال1398 در «اولین سوگوار خاتون رضوی»، کسب مقام شایسته تقدیر کشوری در «دومین همایش ملی کتاب سال بانوان سال1399» برخی از موفقیت‌های وی است.

شایان‌ذکر است، سردار شهید محسن قاجاریان، فرمانده تیپ زرهی 21 امام رضا(ع) که برای انجام مأموریت مستشاری عازم سوریه شده بود، در 14 بهمن‌ماه سال 1394 در جریان آزادسازی شهرک نبل و الزهرا به فیض شهادت رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

«اتوبوس شهدا» منتشر می‌شود/ روایت زندگی سردار شهید الله‌دادی

16 تیر 1400

«دیده‌بان صبح، ‌نگران عصر» به زودی منتشر می‌شود

16 تیر 1400