مسافران ملکوت منتشر شد

کتاب «مسافران ملکوت»؛ چند مقاله درباره مدافعان حرم به اهتمام«احد کریمخانی» از سوی انتشارات خط مقدم منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات خط مقدم، کتاب «مسافران ملکوت»؛ چند مقاله درباره مدافعان حرم به اهتمام«احد کریمخانی» از سوی انتشارات خط مقدم منتشر شد.

این کتاب دربردارنده هشت مقاله درباره شهدای مدافع حرم است؛ دیپلماسی جهادی با تأکید بر عملکرد سپهبد سلیمانی در عرصه سیاست خارجی، گفتمان مکتب سلیمانی و سبک زندگی معنوی شهدای مدافع حرم، الگویی برای رستگاری انسان معاصر برخی از عناوین این مقالات است.

نقش شهید سلیمانی در تقویت محور مقاومت، آثار رشادت‌های شهدای مدافع حرم بر امنیت ملی رژیم صهیونیستی، راهنمای مبارزه با تکفیر در بررسی سیره حضرت امیر(ع)، جایگاه شهدای مقاومت در زمینه‌سازی تمدن اسلامی و بسط سبک زندگی سیاسی_ اجتماعی مدافعان حرم در جامعه از دیگر عناوین مقالات این کتاب است.

در بخشی از مقدمه این کتاب به قلم حجت‌الاسلام علی شیرازی می‌خوانیم: « یکی از معجزات انقلاب اسلامی آمادگی جوان‌های عزیز و شجاع ما برای مقابله و مواجهه با دشمنان عنود و تروریست‌های خبیث در دفاع از حرم و حریم اولیای الهی و اهل‌بیت عصمت و طهارت در سوریه و عراق بود. آنان با پوست و گوشت خود جنگ را حس نکردند؛ اما با فهم و بصیرت سیاسی بالا و شناخت دشمنِ بدتر از صهیونیست‌ها و دریافت عمق خطر و وسعت آن و با غیرت و تعصب دفاع از حرم و با گذشتن از دنیا و شوق شهادتِ وصف‌ناپذیر راهی جبهه نبرد با تکفیری‌های نوکر استکبار شدند. عمق این فهم و تحلیل درستِ قضایا معجزه انقلاب اسلامی بود».

مسافران ملکوت با اهتمام احد کریمخانی، در شمارگان 1000 نسخه و به قیمت 44000 تومان برای نخستین بار از سوی انتشارات خط مقدم منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسرار سلیمانی منتشر شد

6 شهریور 1400

کتاب سیمای سلیمانی منتشر می‌شود

6 شهریور 1400